Earthdawn

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery
  • Index
  •  » Earthdawn
  •  » Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

#16 2013-10-28 20:14:35

 Ivvan

Wóda dziwki i sztylety

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 3895
Punktów :   11 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

No póki co na razie elf będzie po prostu się zachowywał jak pizda ale pomysłu z tym co dalej po prostu nie mam. Nie wiem jakie by to musiały być zmiany ale na razie będę uprawiał czarnowidztwo.

Offline

 

#17 2013-10-28 23:09:29

Eyeden

Morderczyni w bikini

Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 4418
Punktów :   11 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

Karola -galopować to lubię po padoku, a tu jestem zwyczajnie szczera. Zagrałaś raptem kilka misji, nie wiesz co było wcześniej i mój komentarz miał to właśnie podkreślić.

Igor - pamiętam rozmowę na temat rzutów charyzmy Eyeden, zdziwiłam się że przy którejś dyskusji tak źle jej szło, gdy o to zapytałam odparłeś że przecież nie rzucasz za charyzmę bo ten bohater ma tak wysokie stopnie że to mijałoby się z celem. Zdaje się że chodziło o rozmowę z Faberem. Nie wymyśliłam sobie tego.

"Pierwsze słyszę, żebym gdziekolwiek napisał że wilczak ma atakować dwa razy?"
Ja to napisałam bo olałeś moje pierwsze zgłoszenie ataku wilczaka, więc zwróciłam uwagę ze teraz powinien atakować dwa razy skoro w pierwszej turze to olałeś: http://www.okothroalu.pun.pl/viewtopic. … 469#p19469

"Jeśli któryś z bohaterów postępuję głupio czy nierozważnie to się na to naraża. Tak samo jak naraża się na śmierć. To logiczne."
Dla mnie nie jest logiczne że kogoś takiego jak Ty bawi upokarzanie innych, no ale cóż... co kto lubi.

"Rzuty" -Eyeden nie atakowała wcale mniej niż w poprzednich misjach. Po prostu miała beznadziejne rzuty.

Offline

 

#18 2013-10-28 23:27:22

Thaddeus

Oficer Throalu

Zarejestrowany: 2013-01-26
Posty: 1558
Punktów :   12 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

"Dla mnie nie jest logiczne że kogoś takiego jak Ty bawi upokarzanie innych, no ale cóż... co kto lubi."
Nie to forum, nie ten MG Tak, myślę o Giefie

Offline

 

#19 2013-10-29 00:00:51

Carmel

Córeczka Tatusia

Zarejestrowany: 2012-11-01
Posty: 1633
Punktów :   12 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

To nie jest szczerość, to jest bezczelność, którą przyjmuję ze smutkiem. Równie dobrze ja Ci mogę powiedzieć, że na masz pojęcia o psach, bo masz tylko jednego, a ja miałam ich kilka, a do tego koty i inne gryzonie. Logika ta sama czyli żadna. Tak więc na przyszłość daruj sobie takie komentarze.
MG nie upokarza osób, on upokarza postacie. Ponoć to ja mam problem z rozdzieleniem gry od rzeczywistości.


If I can't use the rules of love on the one I love, I'll use them on the ones I don't.

Offline

 

#20 2013-10-29 09:31:04

Mistrz Gry

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 7419
Punktów :   20 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

"pamiętam rozmowę na temat rzutów charyzmy Eyeden, zdziwiłam się że przy którejś dyskusji tak źle jej szło, gdy o to zapytałam odparłeś że przecież nie rzucasz za charyzmę bo ten bohater ma tak wysokie stopnie że to mijałoby się z celem. Zdaje się że chodziło o rozmowę z Faberem. Nie wymyśliłam sobie tego."
No tak, niby tak, ale inaczej. Napisałem, ze wszelkie próby wywarcia wpływu na Aulusie byłyby RACZEJ skazane na niepowodzenie (to samo zresztą usłyszała Carmel, gdy później pytała mnie o to jakby wyszło jej uwodzenie elfa). Natomiast za Charyzmę nie rzucałem, bo... nie było takiej deklaracji. Oczywiście nie chodzi o to, żebyście mi pisali (teraz rzuć mi za Charyzmę0, ale jakiekolwiek zasugerowanie, ze np. próbuję go wystraszyć, próbuję go przekupić czy coś byłoby bardzo wskazane. Bo zgodnie z podręcznikiem, w takich to właśnie sytuacjach używa się Charyzmy.

"Dla mnie nie jest logiczne że kogoś takiego jak Ty bawi upokarzanie innych, no ale cóż... co kto lubi."
A skąd pomysł, ze mnie to bawi? Że tak pojadę klasykiem - "W tej chwili... wspinam się... na wyżyny własnego masochizmu. "

"Eyeden nie atakowała wcale mniej niż w poprzednich misjach. " - Zwróć uwagę na to, że pierwszą walkę Eyeden sobie darowała zupełnie, w drugiej walczyła tylko z jednym przeciwnikiem, którego ciężko raniła, w trzeciej dopiero walczyła jak dawniej i tu nie poszły jej rzuty.

Natomiast odnośnie wilczaka, map i całej reszty. Miałem się z tym już nie rzucać, ale skoro obiecałem to napisze - różnie to bywa na sesjach i przygodach. Często się kłócimy i spieramy. Pewne Wasze zarzuty wydają mi się bezpodstawne, inne biorę do siebie. Ale... każdy z nas, tak przynajmniej myślę, powinien jednak do pewnego stopnia angażować się w grę. Wiadomo, ze są różne okresy w życiu - i tak np. Az, w pewnym momencie, po prostu dał sobie spokój z grą, by później wrócić. dlaczego jednak o tym piszę, ano dlatego, że widzę że ostatnio niestety Twoje zaangażowanie jest dosyć mizerne. Rozumiem doskonale, ze praca i życie prywatne, tylko ze jednocześnie czytam takie teksty jak: "Wisi mi ", "bo sama nawet się nie skupiałam", "Nawet jakby wtedy zaatakowały nas w lesie różowe jednorożce to by mnie bardziej wątek nie zaciekawił. ", i tak dalej. A jednocześnie - żądania tego czy owego. Mówiąc krótko i węzłowato, uważam to po prostu za niegrzeczne. Tak samo w kwestii mapy, wiadomo, ze nawet rysunki niewiele pomogą, bo każdy widzi to w głowie inaczej, ale  jeśli jest to dla Ciebie tak istotne to dlaczego np. nie narysujesz strzałki na mapie?
Reasumując, nawet jeśli pokłócę się z Pawłem o kropkę na mapie, to i tak widzę jego zaangażowanie w grę, natomiast u ciebie ostatnio go nie widze - dlatego te zarzuty wydają mi się nie na miejscu.

Ps. Co do wilczaka, to on po prostu stał, nad swoją panią.

Offline

 

#21 2013-10-29 09:38:19

Thaddeus

Oficer Throalu

Zarejestrowany: 2013-01-26
Posty: 1558
Punktów :   12 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

No ja się nie zgodzę co do map - one rozwiewają prawie wszystkie niedomówienia i niepewności. Szczególnie w tej sytuacji jak pobiegłem w las, potem się wróciłem i już kompletnie nie wiedziałem gdzie stoję.

Offline

 

#22 2013-10-29 09:47:19

Mistrz Gry

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 7419
Punktów :   20 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

"one rozwiewają prawie wszystkie niedomówienia i niepewności."
a grubą kropkę pamiętasz? :]

Offline

 

#23 2013-10-29 09:51:58

Eyeden

Morderczyni w bikini

Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 4418
Punktów :   11 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

Kwestii wilczaka nie wyjasniles po raz kolejny. Rozumiem ze po ataku na jego pania bylo maturalne ze podbiegl do niej a nie na slepo gryzl kogo popadnie. Nawet bylam pozytywnie zaskoczona ze tak nim zagrales. Ale poprzedni atak powinien sie odbyc bez watpliwosci. Nie odbyl sie wiec jako druzyna bylismy stratni na tym bo wilczak mogl hocby odwrocic uwage od wroga.

Kwestia mojego podejscia -przyznaje otwarcie ze nawet na fejsie dzialy sie ciekawsze rzeczy niz tu. A potem wpadlo bledne kolo nudy, sprzeczek, powtarzania tych samych scen itd.... Co z kolei odrzucalo mnie od grania. Nie jestem w stanie sie zaangazowac gdy watek mnie meczy a tu meczyla mnie wiekszosc scen. Powiem od razu ze watek Marlowa i chorob w dzungli na serio zwrocil moja uwage i poczulam ze cos sie dzieje fajnego. Reszta niestety -nie moja bajka, nudzilam sie i nic na to nie poradze.

Co do mapek zgadzam sie z Pawlem. Igor Twoja wyobraznia a nasza to dwie rozne kwestie. Nie mamy zdolnosci telepatycznych...jeszcze. Wiec po raz kolejny PROSBA O MAPKI. Przeciez my chcemy tylko unikac niedomowien.

(sory za literowki ale klawiatura smarta chyba sie zuzywa a spiesze sie jak pisze)

Offline

 

#24 2013-10-29 09:57:40

Thaddeus

Oficer Throalu

Zarejestrowany: 2013-01-26
Posty: 1558
Punktów :   12 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

Mistrz Gry napisał:

a grubą kropkę pamiętasz? :]

Tak, jak ją wspomniałem to dopisałem słowo "prawie".

Eyeden napisał:

A potem wpadlo bledne kolo nudy, sprzeczek, powtarzania tych samych scen itd.... Co z kolei odrzucalo mnie od grania.

Hahaha, no nie wierzę. Czyżbym przeczytał, że męczyło cię odgrywanie sprzeczek? Czyżbyś odgrywała swoją postać wbrew sobie samej?

Ostatnio edytowany przez Thaddeus (2013-10-29 10:01:53)

Offline

 

#25 2013-10-29 10:16:16

Eyeden

Morderczyni w bikini

Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 4418
Punktów :   11 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

Oczywiście że czasem prowadze postac wbrew sobie. To mnie od niej odroznia.

A co do sprzeczek to meczylo mnie ze sie powtarzaja i nic z tego nie wynika. Podobnie jal teraz. Co z tego ze znowu sie bohaterowie posprzeczali skoro nic z tego nie wynika? Takie gadanie dla samego pogadania to moze byc w karczmie i na luzny temat.

Offline

 

#26 2013-10-29 10:17:35

Carmel

Córeczka Tatusia

Zarejestrowany: 2012-11-01
Posty: 1633
Punktów :   12 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

No jeśli prowadzi się tak zapatrzoną w siebie postać, do której mówienie jest jak rzucanie grochem o ścianę, to na pewno nic z tego nie wynika


If I can't use the rules of love on the one I love, I'll use them on the ones I don't.

Offline

 

#27 2013-10-29 10:19:37

Thaddeus

Oficer Throalu

Zarejestrowany: 2013-01-26
Posty: 1558
Punktów :   12 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

A jakich efektów Ty oczekiwałaś? Walki w drużynie?

Ostatnio edytowany przez Thaddeus (2013-10-29 10:23:36)

Offline

 

#28 2013-10-29 10:36:31

Eyeden

Morderczyni w bikini

Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 4418
Punktów :   11 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

Karola -zupełnie nie rozumiem po co wkoło powtarzasz jedno i to samo zdanie. Eyeden potrafi się przyznać do błędu i wie że są lepsi od niej. Nie traktuje siebie jako pępka świata bo ma inne priorytety. Potwierdzić to mogą pw z innymi Graczami, pw z Igorem i historia mojej postaci.

Paweł -spodziewałam się konstruktywnego podejścia do problemu. Jesli pierwsze co przychodzi Ci do glowy to walka -to wspolczuje

Offline

 

#29 2013-10-29 10:40:53

Carmel

Córeczka Tatusia

Zarejestrowany: 2012-11-01
Posty: 1633
Punktów :   12 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

Powtarzam jedno i to samo zdanie, bo jedno i to samo podejście na Eyeden do Carmel, nie ważne co tamta by zrobiła dobrego dla drużyny.
Ponadto nie umiesz się odnieść do tego co napisałam wcześniej.
Czego mu współczujesz? To przepraszam, nie przypadkiem Eyeden pierwsza wyciągnęła pazury w trakcie kłótni w kajucie? To czego innego ma się spodziewać jak nie walki?


If I can't use the rules of love on the one I love, I'll use them on the ones I don't.

Offline

 

#30 2013-10-29 10:41:06

Thaddeus

Oficer Throalu

Zarejestrowany: 2013-01-26
Posty: 1558
Punktów :   12 

Re: Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

To ja Tobie współczuję Kasia, jeśli nie widziałaś w postawie Thadda konstruktywnego podejścia do problemu. To po prostu Eyeden zachowuje się jak uparta krowa i gotowa jest poświęcić losy drużyny, bo JEJ ZDANIEM były podejmowane złe decyzje podczas misji.

Offline

 
  • Index
  •  » Earthdawn
  •  » Jak oceniasz dziewiątą część kampanii Dwunastka: "To nie jest kraj..."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl