Earthdawn

  • Index
  •  » Earthdawn
  •  » Jak oceniasz przygodę "Moje wielkie magiczne wesele"?

#1 2014-12-19 14:33:57

Mistrz Gry

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 7419
Punktów :   20 

Jak oceniasz przygodę "Moje wielkie magiczne wesele"?

Ufff... Z w zamyśle patchowrkowej prostej przygody wyszło co wyszło, choć w sumie jestem bardzo zadowolony.
Cytatów wszystkich nawet nie przypomnę sobie, ale trochę ich było.
Slasherowa część przygody była adaptacją "Kłopotów w Czerwonym Pyle" opublikowanych w Magii i Miecz (11) 1998. Pismo jest dostępne w Sieci, możecie sobie przeczytać jak to wyglądało w oryginale.
Natomiast ciąg dalszy miał być w pełni nieliniową przygodą. Elf z Thery działał i próbował opuścić gorący teren, a wy mieliście mu w tym przeszkodzić (lub nie), a potem negocjować pomiędzy smokiem, ludźmi Gliniaka i Czerono Pylanami. No ale z wiadomych przyczyn do tego nie doszło. Tak więc chciałem zrobić coś nieliniowego i mam za swoje

Offline

 

#2 2014-12-19 15:05:10

Carmel

Córeczka Tatusia

Zarejestrowany: 2012-11-01
Posty: 1633
Punktów :   12 

Re: Jak oceniasz przygodę "Moje wielkie magiczne wesele"?

Nie wiem czy to dlatego, że w pewnej chwili Igor grał moją postacią i wypadłam z rytmu, czy po prostu fabuła była trochę dla mnie mało spójna, ale zdarzało mi się tracić wątek. Ogólnie to miałam wrażenie, że panuje totalny chaos i bałagan i nie mogłam się odnaleźć w intrydze. Rozwalił mnie smok na końcu, tego się kurna nie spodziewałam. No i spotkanie z Nedenem <3 Podobały mi się wtręty i opisy ale to jak zwykle. Lubię jak MG idzie na żywioł

A no i chciałabym pogratulować Usagi pierwszej misji. Dalej żyjesz, znaczy- jest nieźle


If I can't use the rules of love on the one I love, I'll use them on the ones I don't.

Offline

 

#3 2014-12-20 12:28:35

 Ivvan

Wóda dziwki i sztylety

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 3895
Punktów :   11 

Re: Jak oceniasz przygodę "Moje wielkie magiczne wesele"?

[no ja zapomniałem ]
Mi osobiście przygoda się podobała. Można się było wykazać. Najbardziej podobała mi się rozpierducha z Felsarinem w lochach. Miałem wrażenie że wstąpiły w nas 2 horrory nastawione na zabijanie wszystkiego przed nami.
Fajna była intryga z przełożonymi którzy obracają przeciwko sobie graczy. No i smok wiadomo aczkolwiek sądziłem że motyw z nim bardziej "pozamiata"
Jak napisałeś na SB że popełniłbyś spoilera jak byś powiedział co robi smok to w pierwszej chwili pomyślałem sobie że lata nad wrotami i właśnie próbuje wydalić z siebie kloca
PS
Pamiętaj o puli legend dla mnie za córunię tatunia

Pytanie: Skąd Gliniak miał kasę na pałac?

Ostatnio edytowany przez Ivvan (2014-12-20 12:30:45)

Offline

 

#4 2014-12-20 12:34:27

Mistrz Gry

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 7419
Punktów :   20 

Re: Jak oceniasz przygodę "Moje wielkie magiczne wesele"?

Ze smokiem to był żart, bo chciałem odnieść się do nawiązań z Gry o Tron, że wiem co zrobił smok w książkach. I w sumie ten mógłby postąpić podobnie :]
Odpowiedź - z podwyższonych podatków i konfiskaty mienia po rebelii rzeźników.

Offline

 

#5 2014-12-20 12:38:33

 Ivvan

Wóda dziwki i sztylety

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 3895
Punktów :   11 

Re: Jak oceniasz przygodę "Moje wielkie magiczne wesele"?

Co zrobił? Bo nie ogarniam GOT

Offline

 

#6 2014-12-20 12:47:40

Mistrz Gry

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 7419
Punktów :   20 

Re: Jak oceniasz przygodę "Moje wielkie magiczne wesele"?

Ale tu są ludzie, którzy nie czytali książek (ja w sumie też nie, ale mi nie zależy) a oglądają serial

Offline

 

#7 2014-12-20 16:43:29

Usagi

Nauczyciel

Zarejestrowany: 2014-06-06
Posty: 480
Punktów :   

Re: Jak oceniasz przygodę "Moje wielkie magiczne wesele"?

Jej... pierwszy raz grałam i jeszcze mnóstwo spraw nie ogarniam - wybaczcie, ale bardzo mi się podobało nawet nie myślałam, że tak się wkręcę
Był moment, w którym się zagubiłam w tej sprawie z elfem, ale to może dlatego, że jak Usagi nei podsłucha to nikt jej nic nie powie sam z siebie..
Cała przygoda była ekstra, ta część pod cmentarzem i potem zamieszanie z elfem, ale najlepszy moment, wiem, że bardzo subiektywnie i oczami Usagi, ale co tam - kiedy mag uśpił Eyeden i Ivvana, no wspominałam to ze dwa dni i się śmiałam..
hmm dziękuję wszystkim za wyrozumiałość i że mnie nie zabiliście no i MG przede wszystkim za nadludzką cierpliwość!


"A  Man's real possession is his memory. In nothing else is he rich, in nothing else is he poor."

Offline

 

#8 2014-12-21 21:28:16

 Felsarin

Maczuga

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 2830
Punktów :   11 

Re: Jak oceniasz przygodę "Moje wielkie magiczne wesele"?

Było bardzo dużo fajnych momentów, począwszy od możliwości pokazania swoich umiejętności walecznych, aż po różne gierki dyplomatyczne.
Jako minus (nie do przygody, tylko tak w ogóle) trochę odbieram zakończenie akcji z elfem. Trochę mnie nie usatysfakcjonowało, ale ogólnie - bardzo fajnie


Nic nie ma sensu, jeżeli nie angażuje naszego ciała i umysłu. Przygoda spotyka nas wtedy, kiedy się w nią rzucimy.

Offline

 

#9 2014-12-21 21:42:07

Mistrz Gry

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 7419
Punktów :   20 

Re: Jak oceniasz przygodę "Moje wielkie magiczne wesele"?

No to chyba wychodzi jedna z lepszych przygód
Co do elfa - byłem przekonany, że uda mu się uciec, od Was zależało tylko czy zdobędziecie księgę. Dlatego sukces Felsarina mnie zaskoczył.

Offline

 

#10 2014-12-21 21:44:22

 Felsarin

Maczuga

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 2830
Punktów :   11 

Re: Jak oceniasz przygodę "Moje wielkie magiczne wesele"?

Nie no - chyba ten sukces wszystkich zaskoczył
Mnie bardziej trochę nie usatysfakcjonowało, że nie udało się go zdemaskować, wyczaić kłamstwa, ale rozumiem, że nie było to proste.


Nic nie ma sensu, jeżeli nie angażuje naszego ciała i umysłu. Przygoda spotyka nas wtedy, kiedy się w nią rzucimy.

Offline

 
  • Index
  •  » Earthdawn
  •  » Jak oceniasz przygodę "Moje wielkie magiczne wesele"?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldepozytariusz