Earthdawn

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry
  • Index
  •  » Earthdawn
  •  » Jak oceniasz przygodę: Ostatnia misja cz.1?

#1 2015-10-16 15:12:39

Mistrz Gry

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 7419
Punktów :   20 

Jak oceniasz przygodę: Ostatnia misja cz.1?

No dobra przygoda nam się mocno rozjechała w czasie, ale w sumie nie mam pretensji. Wiadomo, że entuzjazm w końcu opada każdy ma swoje życie i całość toczy się wolniej - byle się tylko toczyła. Zaś co do samej przygody - do zepsucia były dwie rzeczy: na samym początku próbowaliście odlecieć od chmury i samotnie zaatakować Therę. Wobec zasadzki doszłoby do therańskiego abordażu i walki na okręcie. Przewaga Theran była duża więc PRAWDOPODOBNIE dostalibyście się do niewoli Aulusa. A to skończyło by się bardzo źle - Aulus by Was nie zabił, tylko postarał się odebrać to co najcenniejsze (Carmel urodę, Eyeden zwierzęta itp.). A potem poranionych i torturowanych zawiózłby na Therę. No ale na szczęście grupa, która nie chciała szarżować wygrała.
Druga rzecz to atak na okręt Aulus z pomocą Hravany - gdybyście nie przyjęli oferty maga tylko atakowali z poziomu swojego statku, Aulus zapewne uderzałby prosto w Was mając przed sobą mur ze swoich wojowników. Byłby do pokonania, ale z większymi problemami.
A i jeszcze jedno - zagadka z tym, że Hravana to piraci. Podkładałem Wam wskazówki od początku, ale nie łapaliście
W weekend podliczę punkty legend

Offline

 

#2 2015-10-17 00:01:04

Carmel

Córeczka Tatusia

Zarejestrowany: 2012-11-01
Posty: 1633
Punktów :   12 

Re: Jak oceniasz przygodę: Ostatnia misja cz.1?

Ogólnie okej, ale rzeczywiście przeszkadzało mi strasznie to rozwleczenie w czasie. Zapominałam co się działo, zanim wszyscy odpisali
Co do treści przygody- nie wiem, ale miałam przed oczami jakiś totalny rozpierdol, apokalipsę i wyprzedaż w lidlu. Tymczasem przeszliśmy przez tę przygodę lekko i z wdziękiem zalotnej sarenki, bez ubytków cielesnych i krwotoków. Aulus zginąłniemal przyjemnie, ale to dzięki naszemu badassowi Felsarinowi Wnioskuję o dodatkowe PL dla niego i Ivvana za zabicie najbardziej wkurwiającego, uszastego skurwysyna jaki się pojawił EVER No i oczywiście brawa dla MG za piękną scenę kulminacyjną z Pasjami.


If I can't use the rules of love on the one I love, I'll use them on the ones I don't.

Offline

 

#3 2015-10-17 00:43:50

Mistrz Gry

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 7419
Punktów :   20 

Re: Jak oceniasz przygodę: Ostatnia misja cz.1?

"Wnioskuję o dodatkowe PL dla niego i Ivvana za zabicie najbardziej wkurwiającego, uszastego skurwysyna jaki się pojawił EVER "
Nie poznałaś Malanela

Dzięki

Offline

 

#4 2015-10-18 16:38:23

 Ivvan

Wóda dziwki i sztylety

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 3895
Punktów :   11 

Re: Jak oceniasz przygodę: Ostatnia misja cz.1?

Ja połowy tego co się działo już nie pamiętam. Niestety rozwlekanie w czasie to samonapędzający się mechanizm. Często jak już wchodziłem nie odpisywałem bo miałem tylko chwilę na napisanie posta a nie dało się go napisać nie cofając się w czasie żeby sobie coś przypomnieć. Np pod sam koniec byłem przekonany że lecimy prosto na Therę na szczęście nie odpisałem w robocie głupot tylko cofnąłem się o te kilkadziesiąt stron do tyłu by to do mnie dotarło. W zasadzie nic mnie jakoś bardzo nie urzekło mimo że przygoda była fajna i fajnie zrobiona. Nie mam się do czego przyczepić i nie mam powodu żeby coś specjalnie wyróżnić. Ocena najbardziej neutralna od dawna.

Offline

 

#5 2015-10-18 22:51:03

 Felsarin

Maczuga

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 2830
Punktów :   11 

Re: Jak oceniasz przygodę: Ostatnia misja cz.1?

Bardzo mi się podobało, ale fakt, nie pamiętam kiedy się zaczęła. Dużo fajnych perełek, możliwości pójścia inną drogą - bardzo na plus!


Nic nie ma sensu, jeżeli nie angażuje naszego ciała i umysłu. Przygoda spotyka nas wtedy, kiedy się w nią rzucimy.

Offline

 
  • Index
  •  » Earthdawn
  •  » Jak oceniasz przygodę: Ostatnia misja cz.1?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl