Earthdawn

#196 2011-02-11 00:20:31

 Felsarin

Maczuga

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 2830
Punktów :   11 

Re: Sesja

Dzięki Ci wielkie za pomoc. A to za fatygę (tu wręczył srebrną monetę karczmarzowi)
Felsarin wrócił do barłogu. Dał elfowi maść i rzekł do wszystkich pochyliwszy się tak by inni za dużo nie usłyszeli:
Proponuję, żeby Ivvan został tu, zaprzyjaźnił się poprzez butelkę z kilkoma Dawcami, w czym jest mocny, i spróbował wypytać o morderstwo, czy słyszeli, czy ktoś ze znajomych był świadkiem może... Ale wiesz delikatnie i nie wprost... no i pamiętaj, że krasnoludy mają mocne głowy, więc może nie pij wszystkich kolejek... A reszta udałaby się  w stronę Fallem... wg relacji Klodiusza do mordu doszło za karczmą w stronę Fallem, możemy coś wyniuchamy podczas spacerku. Spotkamy się wieczorem i wymienimy wiadomościami... Co Wy na to?
Później jakby go piorun trafia. Odwraca się szybko i podbiega do karczmarza i pyta:
A swoją drogą to często u Was takie przepychanki jak dwa dni temu z twoją żoną się zdarzają? Aż tak tu niebezpiecznie, czy to jakaś wyjątkowa akcja była z tym trollem?


Nic nie ma sensu, jeżeli nie angażuje naszego ciała i umysłu. Przygoda spotyka nas wtedy, kiedy się w nią rzucimy.

Offline

 

#197 2011-02-11 00:43:40

Lebannen

Wrestler

Skąd: Góry Smocze
Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 2679
Punktów :   11 

Re: Sesja

Obsydianin właśnie wrócił z porannej toalety. Ciekawie popatrzył na słoiczek z mazidłem dla elfa.
Pewnie do chleba. Zjedz dużo, to może szybciej ci przejdzie.
A na słowa t'skranga odpowiedział:
Dobrze, tylko najpierw porządne śniadanie.

Offline

 

#198 2011-02-11 10:56:49

Mistrz Gry

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 7419
Punktów :   20 

Re: Sesja

http://img689.imageshack.us/img689/528/karczmanasesj.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Plan karczmy: czerwona kropka to miejsce gdzie rezyduje karczmarz, niebieska to miejsce gdzie wy śpicie.

Offline

 

#199 2011-02-11 10:58:39

 Ivvan

Wóda dziwki i sztylety

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 3895
Punktów :   11 

Re: Sesja

Ivvan odkręca słoik z mazidłem i wącha po czym gwałtownie kaszle.
Chopaki co to jest. Że co ja mam se niby z tym zrobić. Chyba nie to co Leb powiedział. Prędzej zwymiotuje niż to zjem......
A z tym pomysłem to się zgodzę. Ja sobie tu poczekam i języki im porozwiązuje.

Offline

 

#200 2011-02-11 14:57:29

Azathaar

Farciarz roku

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 1718
Punktów :   

Re: Sesja

Obawiam się że w razie mało konkretnych relacji, będziemy musieli zajrzeć w każdy kąt okolicy. Do wieczora Ivvan powinien zaznajomić z każdym tutejszym gościem...byle do tego czasu i film Mu sie nie urwał. Poradzisz sobie z mazidłem i opatrunkiem ? Czy potrzebujesz pomocy ?
Tskrang zapytał z odrobiną troski w głosie. W koncu juz dawno nie widział tak "sprawnego" elfa.

Zaś my nie mamy chyba wiecej czasu do stracenia, juz wystarczajaco go marnowaliśmy. Możemy już ruszać ?

Offline

 

#201 2011-02-11 15:30:06

 Ivvan

Wóda dziwki i sztylety

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 3895
Punktów :   11 

Re: Sesja

Opatrunkiem? Macie jakieś szmaty? I tym sobie ma tą nogę posmarować? No dobra skoro mi to ma pomóc. Na wszelki wypadek skombinujcie mi jakieś kule żebym jako tako mógł iść, gdyby ta super receptura na mnie nie zadziałała.
A i jeszcze jedno chłopaki..dzięki że mnie tam nie zostawiliście. W końcu sam się o to prosiłem.

*
*
*
Widząc brak reakcji towarzyszy oddziera dyskretnie kawałek starego prześcieradła, który posłuży mu za bandaż. Smaruje nogę śmierdzącym specyfikiem po czym starannie bandażuje.

Ostatnio edytowany przez Ivvan (2011-02-11 19:01:13)

Offline

 

#202 2011-02-11 15:41:42

LOCK

Młodszy Rpgowiec

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 103
Punktów :   

Re: Sesja

To może ja zostanę z Ivvanem, wiemy że nasz towarzysz jest ranny a w takim miejscu różne szuje sie kręcą. Powiedział ork uśmiechając sie nie wiadomo czemu.

Offline

 

#203 2011-02-11 18:39:42

Mistrz Gry

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 7419
Punktów :   20 

Re: Sesja

[Jak rozumiem Lock i Ivvan zostają, reszta je i rusza]
wszyscy płacą po sztuce srebra, za jedzenie i spanie.
Lock i Ivvan
Próbę wyciągnięcia informacji zaczynacie od  krasnoludów. Po kilku kuflach nawiązuje się rozmowa. Krasnale ruszyły z Fallam do Travaru gdzie robiły interesy. Sprzedały towar wcześniej, więc siedzą tu i piją, zanim wrócą do swych domostw. Zajścia z Milonem nie pamiętają, tego dni ostro popiły i wszystko przespały.
Co robicie?
Reszta
Jesteście na podwórzu przed karczmą co robicie?

Offline

 

#204 2011-02-11 18:58:02

 Ivvan

Wóda dziwki i sztylety

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 3895
Punktów :   11 

Re: Sesja

Ivvan zostawia orka z krasnoludami. Podchodzi do karczmarza, który właśnie poleruje kufle i rzuca na blat sztukę srebra.
Dajcie no panie jeszcze piwka. Reszty nie potrzeba.
Chwile milczy obserwując jak nalewa się piwo po czym:
Panie na wybory do Trawaru się nie wybieracie czasem? Słyszałem że niezłe widowisko będzie. Ponoć jakiś troll na burmistrza startuje a swojego głównego konkurenta to i podobno zabił. Na dodatek słyszałem, że zbrodnia ta gdzieś w drodze z Trawaru do Fallam miała miejsce. Nie obiło wam się coś o uszy szanowny panie?

Bierze nalane piwo od Karczmarza i patrzy mu ufnie w oczy.

Offline

 

#205 2011-02-11 19:45:25

 Felsarin

Maczuga

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 2830
Punktów :   11 

Re: Sesja

Kiedy wrócił od karczmarza rzekł:
Chodźmy drogą w stronę Fallem, a Ty Lock, mógłbyś iść z nami bo różnie może być na miejscu...
Wychodzi i kieruje się w ową stronę jeśli brak sprzeciwu


Nic nie ma sensu, jeżeli nie angażuje naszego ciała i umysłu. Przygoda spotyka nas wtedy, kiedy się w nią rzucimy.

Offline

 

#206 2011-02-11 20:39:20

Azathaar

Farciarz roku

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 1718
Punktów :   

Re: Sesja

Racja. Zmierzajmy w kierunku Fallem, a najblizszą okolicę pozostawmy dwóm kompanom. Na pewno podołają dochodzeniu..z tym, by jeszcze je pamietali

Przez chwilę rozglądał sie uważnie po okolicy po czym ruszył za Felsarinem.

Juz nie przesadzajmy... - zaczął lekko pretensjonalnym tonem.
...nie jestesmy na tyle mało zaradni by nie poradzić sobie z taką drobnostką.
A w razie jakichkolwiek problemów, poznamy się lepiej niż przez niejedna butelkę wina

Offline

 

#207 2011-02-11 22:04:03

Lebannen

Wrestler

Skąd: Góry Smocze
Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 2679
Punktów :   11 

Re: Sesja

Leb oczywiście idzie w ślad za Felsarinem i Azatharem.

Offline

 

#208 2011-02-11 22:08:06

Mistrz Gry

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 7419
Punktów :   20 

Re: Sesja

Leb, Felsarin i Azathaar
Idziecie w stronę Fallam, drogą ostro skręca, a teren znów zaczyna opadać. Otoczenie zmienia się. Wokoło masy skłębionych krzaków i bardzo wysokich traw. Co robicie?
Ivvan
Karczmarz popatrzył na Ciebie dziwnie
Gadałem już o tym z Twoim koleżką mości elfie. Co Wyście tacy ciekawi tego morderstwa?

Offline

 

#209 2011-02-11 22:15:21

 Ivvan

Wóda dziwki i sztylety

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 3895
Punktów :   11 

Re: Sesja

Ciekawi? Kto by nie był ciekawy, ponoć cała okolica o tym trąbi ale każdy plecie co mu ślina na język przyniesie. A ja bym chciał znać fakty. A wracając do mojego koleżki to nic nie wspominał widać nie usłyszał od Ciebie nic czym warto się by było podzielić. To jak to w końcu było gdzie to się stało.
W tym samym momencie zaczyna bawić się srebrną moneta przekładając ją miedzy palcami.

[Jak do tej czynności trzeba będzie rzucać kostkami i mi w efekcie ta moneta spadnie pod stół to chyba zabije karczmarza:)]

Offline

 

#210 2011-02-11 22:32:38

Mistrz Gry

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 7419
Punktów :   20 

Re: Sesja

Myśmy nic nie widzieli bo i jak. Ale zaraz się jakiś rwetes na podwórzy zrobił i stara poszła zoczyć co sie dzieje. I lecie zaraz do mnie i krzyczy, że trolle tu jakieś pędzą. To jej mówię żeby wrota zawarła, ale zanim dupę do zasuwy ruszyła, to troll był już przy drzwiach. Wpadło ich czterech, powywracały stoły, potłukły naczynia trochę nas i gości powytrząsały, ale na szczęście wszystko szybko sie skończyło. Szukały ludzi Klodiusza. Nie znalazły to poszły szukać gdzie indziej. Ale daleko pobić się nie mogli, jakiś kawałek za zakrętem nie dalej. Kto widział to ja nie wiem. Nikt z karczmy to pewne. Może ktoś z drogi. Ja nie wiem
odpowiedział karczmarz i łypnął na monetę, która trzymasz w dłoni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltorby papierowe Piła